Hakkımızda
YILLARIN TECRÜBESİ
Firma Profili - Tarihçe

1992 yılında faaliyete başlayan firmamız seri imalat ve parakende satış departmanıyla, sayın müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Üretimimizi 2250 m2 alana sahip fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda Ankara'da 800 m2 satış mağazamızda deneyimli personelimiz ile makine sektöründe daima kaliteli ürün imalatı ve satışını yapma anlayışı ile çalışmaktayız.

Mobilya üreticilerinin güveni ile sektörümüzde lider konumda olmayı hedefliyoruz. CE ürün işaretlememiz ile birlikte dünyanın her yerinde kalitesi onaylanmış ürünlerimizi kullanıma hazır sunmaktayız. Her zaman EN İYİ ÜRÜN - YÜKSEK KALİTE sloganı ile çalışmaktayız.

Satış mağazamızda sektörde marka olmuş firmaların ürünlerini de pazarlamaktayız. Hedefimiz makine kullanıcılarına hem kendi imalat grubumuzu hem de pazarlamasını yapmış olduğumuz firmaların ürün gruplarını en iyi şekilde tanıtmak ve en kaliteli şekilde hizmet etmektir.

Misyonumuz imalat sektöründe delik delme makinaları, pvc kenar bant yapıştırma makinaları ve üretimini yapmakta olduğumuz daha bir çok ürün ile yurt içinde ve yurt dışında daha da iyi bir pazar oluşturmaktadır. Şu anda üretimimizin %85'lik dilimini yurt dışına ihraç etmekteyiz.

İç piyasadaki kullanılan ürünlerimiz yurt dışındaki ürünlerle rekabet halindedir. Tüm mobilya sektörüne bizi seçtikleri için teşekkür

Misyon

Sektöründe 21 yılı aşkın tecrübenin verdiği güvenle Dürüstlük, Güvenilirlik ve Kaliteyi kendisine ilke edinerek ürettiği ürünleri dünyanın dört bir tarafına kusursuz müşteri memnuniyeti ve düşük maliyet ile gönderen, bu şekilde ihracat oranını sürekli arttırarak Makina İmalatı Sektöründe Ulusal ekonomisine katkı sağlayan Hasdem markasını tüm dünya ülkelerine sektöründe lider ve yenilikçi bir firma olarak dürüstlük, güvenilirlik, kalite ve ekonomik fiyatlarla bütünleştirmiş, Sahip olduğu ilkelerinden vazgeçmeyen, Başarılı teknik kadrosuyla oluşturduğu marka ve garantisi ile siz müşterilerinin sürekli yanında bulunan lider bir firma olarak tanıtmak.

Vizyon

Makina imalatında dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza her geçen gün hız vererek ürün çeşitliliğimizi arttırmak ve verimlilik arttırma çalışmalarımızı sürekli kılmak, Siz müşterilerimizin istedikleri özel ürün taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek, Sektörümüze yeni teknolojiler sunmak, Hem teknolojimiz hem de ürün estetiğimizle Hasdem markasını sektörde aranan seçkin bir marka haline getirmek, Ürün kalitemiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyat, kalite ve zamanda sağlamak için çalışmalarımızı koordine etmek, Teknik personelimizi eğitimlerle destekleyerek sizleri; dürüstlük, güvenilirlik ve kalite ile tanıştırmak, Makina İmalatı sektöründe öncü bir kuruluş haline gelmek. - Piyasaları oluşturan müşteri ihtiyaçları tarafından dile getirilen çözümleri tasarlamak. - En uygun fiyat - performans oranını başarmak. - Araştırmayla teknoloji oluşturmak. - Teknoloji liderleriyle teması sürdürmek. Müşteri tatmini sağlamak.

DAİMA İLK TERCİHİNİZ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Neden Hasdem Makina ?
Sürekli yeniliğe ve gelişmeye açık yapısı ile Hasdem Makina dinamik bir çalışma arakadaşıdır.
0
YILLIK TECRÜBE
Uzun yıllara, sizlerle birlikte...
0
MUTLU MÜŞTERİ
Müşteri Odaklı Yaklaşım
0
TECRÜBELİ ÇALIŞAN
Dürüst,Güleryüzlü, İşinde Uzman Çalışanlar
0
MOBİLYA MAKİNASI
Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz
Referansımız Mutlu Müşteriler
Ne Dediler ?
Firmamız ile çalışan, Hasdem Makina mobilya imalat makinalarını kullanan müşterilerimiz memnuniyetlerini sosyal medyada ve forum sitelerinde her fırsatta dile getirmektedirler. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.
AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN GÖZATABİLİRSİNİZ
SIKÇA SORULANLAR
Planya makinalarında çalışma güvenliği nasıl sağlanır ?

 • İş parçası üzerinde taş, çivi vb. yabancı cisimlerin bulunmadığı kontrol edilir, gerekiyorsa tel fırça ile fırçalanır.

 • 30 cm’den kısa ve 1 cm’den ince parçalar serbest elle makineye verilmez. Verilmesi gerekiyorsa uygun bir itme parçası kullanılır.

 • Bütün ayar ve bağlama düzenleri, özellikle bıçak bağlama cıvataları sık sık kontrol edilir.

 • İş parçası itilirken tablaya ve sipere sağlamca bastırılır.

 • İşlem bittiğinde veya ayar değiştirileceği zaman şalter kapatılır ve makinenin tamamen durması beklenir.

 • Makine normal hızını almadan çalışmaya başlanmaz.

Şerit testere seçimi yaparken nelere dikkat etmemiz gerekiyor ? ?

Şerit testerelerde başlıca şu işlemler gerçekleştirilmektedir :

 • - Kaba ahşap malzemenin istenen ölçüye kesilmesi. ( Genellikle düz parçaların kesimi)

 • - Kavisli kesimler

 • - Kaplama şeklinde dilimleme yapılması

Şerit testere makinası seçimi yapılırken yapacağınız işe uygun şerit testerenin seçimi önemlidir. Bu durumda iki parametreyi değerlendirmek önemlidir:

 • - Keseceğiniz malzemenin max. kalınlığı

 • - Günlük çalışma saati ( günlük çalışma saatleri yoğun olacaksa endüstriyel tip şerit testere seçilmelidir )

 • - Makina için ayıracağınız bütçe

Minifix Delik hangi kesimler için uygundur ?

Minifix, merkezi çektirme esasına dayanan bir bağlantı elemanıdır. Stabil bir çektirme yapar. Sonradan gevşeme yapmaz. Üretimde 1 milimetreye kadar oluşabilecek milimetrik hataları çektirme kaybı olmaksızın tolere edebilmektedir. Tekrar tekrar sökülüp takılabilirler.Tek taraflı, boydan minifix ve açılı olmak üzere 3 kategoride, 18 mm Suntalam baz alınarak kullanılacak şekilde üretilirler. Daha çok yüz-cumba ve cumba-cumbaya birleşecek parçalarda kullanılırlar. Düz veya açılı kesimler için idealdir.